“Zonder doel en motivatie gaat een mens alle kanten op behalve een richting.”
Je hebt het diploma Beïnvloedingspsycholoog (HBO) op zak én je ontvangt van ons persoonlijk hiervoor de uitnodiging. Het vervolg hierop is het Beïnvloedingspsycholoog Senior traject. In dit Senior traject ga je nieuwe én nog diepere inzichten krijgen over onbewuste processen als: Affiliatie, Attributie én Attitude. De nadruk ligt op het doen, doen en nog eens doen. Hierdoor komt de Senior naar boven. Door dit proces ontstijg je alle theorie.
De opleiding Beïnvloedingspsycholoog Senior geeft je inzichten hoe motivatie verloopt én hoe te motiveren. Zowel bij jezelf als anderen.
Bekijk hier de agenda van praktijkdagen. Of stel je vraag hier.

Wat leer je in deze opleiding?
- Na de 11 stappen uit het gedragsmodel doorlopen te hebben, ga jij nu, als een helikopter, boven dit model hangen; het is de 12de en laatste stap. Je ziet hem niet, maar hij is er wel.
- In de 12de stap bevinden zich de 3 A’s: Affiliatie, Attributie en Attitude
- Je krijgt antwoord op de vraag:
Affiliatie – welke de 4 uitingsvormen zijn
Attributie – wat het covariatieprincipe is, hoe je perceptuele saillantie herkent én hoe je de actor-observator effect beïnvloedt waardoor er gegarandeerd gedragsverandering plaatsvindt
Attitude – hoe deze ontstaan, uit welke componenten ze bestaan én hoe je de attitude van de ander beïnvloedt

Voor wie?
Voor degene die de opleiding Beïnvloedinspsycholoog (HBO) succesvol hebben afgerond en een verdiepingsslag willen maken op het gebied van Beïnvloedingspsychologie.
Privé-werk balans
De opleiding is zo samengesteld dat deze perfect te combineren is met een druk werk -en privé bestaan.
Studieduur
De duur is 6 maanden en bestaat uit 4 klassikale praktijkdagen.
- de verdieping van het Gedragsmodel van Heijen; van stap 11 via de helikopter view naar stap 12
- je krijgt nog meer zicht op de onbewuste processen in ons brein:
Onbewuste Affiliaties: wij zijn sociale wezens, wij halen energie uit diensten, producten, bedrijven en andere mensen. Je krijgt aandacht, er wordt naar je geluisterd, je deelt informatie waar je iets aan hebt; dit beïnvloedt je positief zelfbeeld. Wanneer er een discrepantie is tussen behoeft aan sociaal succes en de daadwerkelijke bevrediging hiervan ontstaan er een bepaalde toestand (zie ovaal 8 gedragsmodel van Heijen). Je krijgt zicht op dit onbewust proces en leert technieken om het zelfbeeld van de ander te optimaliseren.
Onbewuste Attributies: hier geeft de klant een oorzakelijke verklaring over een dienst, product, bedrijf of persoon. Wij willen maar al te graag een denkbeeldige orde scheppen, wij willen iets kunnen verklaren. En als je deze onbewuste manieren eenmaal weet en herkent bij de ander, ben je in staat deze verklaringen positief te beïnvloeden.
Onbewuste Attitudes: je gaat zien hoe iemand onbewust staat tegenover een dienst, product, bedrijf of persoon. Je attitude weerspiegelt je psychische houding. Als je deze psychische houding eenmaal weet, weet je ook wat je niet en wel doen moet om de attitude van een persoon positief te beïnvloeden.
- 4 klassikale praktijkdagen, van 10.00 – 13.30 uur
- ondersteuning en begeleiding tijdens studie; je gaat veel actief zelf doen en nog meer leren toepassen. De kennis daalt nog meer af in de spieren.
- bijzondere training locatie inclusief gratis koffie/thee en versnaperingen
- diploma Beïnvloedingspsycholoog Senior (Platina Label)
- Inschrijving opleiding: 1.999,- exclusief btw
- Incompany training of training op maat? Neem gerust vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie over de mogelijkheden en tarieven.
Praktische Informatie
Start: na het behalen van het diploma Beïnvloedingspsycholoog (HBO)
Studieduur: 6 maanden
Tijd: 10.00 uur – 13.30 uur
Locatie: Van der Valk | Zaltbommel
Investering: 1.999,- all in, excl btw
Docent: Hein Heijen
Praktijkdagen Groep 4
(reeds gestart)
Dag 1 vrijdag 10 februari 2023
Dag 2 vrijdag 14 april 2023
Dag 3 vrijdag 09 juni 2023
Dag 4 vrijdag 21 juli 2023
Nieuwe praktijkdagen Groep 5
(in verband met de grote mate van interactie maximaal 8 plekken beschikbaar)
Dag 1 vrijdag 22 september 2023
Dag 2 vrijdag 17 november 2023
Dag 3 vrijdag 26 januari 2024
Dag 4 vrijdag 23 februari 2024
”De opleidingen “beïnvloedingspsychologie in sales” van Hein Heijen is een absolute aanrader voor verkopers die meer invloed willen uitoefenen op de beslissingen van hun klanten. Je leert om door te dringen in het brein van je klant en daarmee de juiste strategie te bepalen. Door zijn enthousiaste en onderhoudende manier van doceren weet Hein je van begin tot eind te boeien.
Dhr. Ivo SmitsInternational Sales Manager Finsa Bv